«Скільки мов ти знаєш, стільки разів ти людина». Йоганн Вольфганг фон Ґете

Пошук по блогу

пятница, 30 марта 2018 г.

Обласний фестиваль учнівських презентацій «Мультимедійний «Шекспір 2018»

Український міжуніверситетський науково-дослідницький центр оголошує про проведення фестивалю учнівських презентацій, присвячених постаті та творчому доробку Вільяма Шекспіра. Фестиваль відбувається за підтримки Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації.
Ця інтелектуально-просвітницька акція є складовою масштабного загальноукраїнського проекту «Шекспірівські дні в Україні», який продовжує світову традицію відзначення дня народження геніального англійського драматурга.
Мета фестивалю полягає в популяризації постаті і творчості Великого Барда серед української молоді, а також в активізації креативного потенціалу учнів.
У фестивалі можуть брати участь здобувачі загальної середньої освіти (старшокласники та учні професійно-технічних навчальних закладів) області.
До участі приймаються самостійно підготовлені мультимедійні презентації, які відображають місце В. Шекспіра у сучасному культурному просторі та суспільному житті.
     Ознайомитись із Положенням про фестиваль можна у листі Департаменту освіти і науки Запорізької міської ради від 26.03.2018 №02.1-16/430 "Про обласний фестиваль учнівських презентацій "Мультимедійний "Шекспір 2018"

Комментариев нет:

Отправить комментарий